Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach

62-730 Dobra

Piekary 49

Piatek, 17 maja 2024

Informacja o wyniku naboru na stanowisko Referent ds. Kadrowo-płacowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piekarach

Piekary, dn. 01.04.2021 r.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w  Piekarach informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru w dniu 30.03.2021 r. na wyżej wymienione stanowisko  została zatrudniona:
 Pani Olga Chwiałkowska, zam. Mikulice w gm. Dobra

Jednocześnie dziękujemy za zainteresowanie i udział w konkursie.

Uzasadnienie

Kandydatki, które przybyły na rozmowy kwalifikacyjne wykazały się dobrą znajomością z zakresu stanowiska pracy ds. kadrowo-płacowych. Stwierdzono, że posiadają wiedzę i umiejętności związane z proponowaną pracą.

W związku z brakiem możliwości z podjęcia zatrudnienia, w terminie i na warunkach zaproponowanych przez pracodawcę,  przez Panią Karolinę Zoran, która uzyskała najwyższą punktację przyznaną przez komisję konkursową podczas rozmów kwalifikacyjnych, na wyżej wymienione stanowisko została zatrudniona pani Olga Chwiałkowska zam. Mikulice gm. Dobra.
Pani Olga Chwiałkowska zajęła drugie miejsce w klasyfikacji punktowej przydzielonej przez komisję konkursową. Spełniła wymagania formalne i dodatkowe.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piekarach
/-/ Aleksandra Kotas